کاربری
کاربر گرامی به وان تیم - برترین انجمن ترجمه آنلاین و اطلاعات فیلم و سریال های کره ای و آسیایی خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
برای ارتباط با مدیریت انجمن وان تیم (کلیک کنید).

ارتباط با
مدیریت انجمن

 • برای دانلود تمام زیرنویس های سریال های کره ای و... کلیک کنید.

  مرکز دانلود
  زیرنویس ها

 • برای دیدن وبلاگ های دیگر کاربران و وبلاگ های برتر و مطالب ها جذاب (کلیک کنید)

  وبلاگ ها

 • برای دانلود کتاب های الکترونیکی و مقالات دانشگاهی و کتابهای دیگر(کلیک کنید)

  کتابخانه انجمن

 • برای دیدن میانبر های قسمت های انجمن وان تیم (کلیک کنید)

  کلید های میانبر

 • اگر تازه با انجمن وان تیم آشنا شده اید و از امکانات آن با خبر نیستید(حتما کلیک کنید)

  راهنمای کاربران
  تازه وارد

  عکس هایی که میخوایین در انجمن بگذارید را در این قسمت آپلود کنید(کلیک کنید)

  آپلود عکس

 • برای حمایت از انجمن خودتون یعنی وان تیم(کلیک کنید)

  حمایت از انجمن

 • برای اینکه انجمنی موفق داشته باشیم به پیشنهادات شما نیاز داریم(کلیک کنید)

  پیشنهادات شما
  کاربران

  برای تبلیغات سایت خودتون در انجمن(کلیک کیند)

  پذیرش تبلیغات
  در انجمن

  نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

  موضوع: پرس تی وی و راشا تودی دو قطب مهم مبارزه با امپریالیسم‌ هستند

  1. #1

   موســـــس ســــایت قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان Chopper Challenge, قهرمان QBeez, قهرمان Blitz World War, قهرمان Bubbles, قهرمان COLOR-RADO, قهرمان Clover Crunch, قهرمان Cyborg Stronghold, قهرمان Daedal Dots, قهرمان Carling: Race for the chair, قهرمان Castle Defend
   تاریخ عضویت
   May 2012
   محل سکونت
   بندر انزلی
   سن
   25
   نوشته ها
   38,498
   پسندیده
   3,980
   مورد پسند : 4,506 بار در 1,246 پست
   مرکز دانلود
   261
   Uploads
   49
   Total Downloaded
   1.92 مگابایت
   نوشته های وبلاگ
   5
   میزان امتیاز
   4464
   Array

   پرس تی وی و راشا تودی دو قطب مهم مبارزه با امپریالیسم‌ هستند

   نیکولوف گفت: پرس تی وی و راشاتودی دو قطب مهم مبارزه با امپریالیسم هستند و می‌توانند در رساندن صدای متفاوت، بسیار موثر باشند.

   اخبار نتدونه : به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ الکسی نیکولوف، مدیر شبکه راشاتودی روسیه ضمن بازدید از شبکههای پرس تی وی و هیسپان تی وی، سند راهکارهای اجرایی تفاهم نامه همکاری میان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه راشاتودی (RT) را برای تقویت همکاریهای رسانهای امضا کرد.
   وی پس از امضای این تفاهم نامه همکاری گفت: پرس تی وی و راشاتودی دو قطب مهم مبارزه با امپریالیسم اند و میتوانند در رساندن صدای متفاوت با صداهایی که این روزها از رسانههای غربی شنیده میشود، بسیار موثر باشند.
   دکتر جبلی، معاون برون مرزی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران نیز با اشاره به روابط مثبت و موثر میان شبکههای پرس تی وی و راشا تودی در طی سالهای اخیر عنوان کرد: ارتباط میان شبکههای پرس تی وی و راشا تودی به طور قابل توجهی افزایش یافته که این همکاری را میتوان یکی از نتایج افزایش همکاریهای میان کشورهای ایران و روسیه در طی سالهای اخیر دانست.
   به گفته جبلی، راشا تودی با ظهور خود در فضای رسانهای جهان توانست نقش خود را به عنوان شبکهای که در خلاف جهت رسانههای غربی گام برمی دارد، به خوبی ایفا کند و بر مخاطبان تاثیر داشته باشد. وی گفت: اکنون راشا تودی به رسانهای غالب تبدیل شده و توانسته گفتمان موفقی را ایجاد کند.
   معاون برون مرزی صداوسیما و رئیس شبکه پرس تی وی، با اشاره به فشارهایی که در طی ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب بر ایران و رسانههای ایرانی تحمیل شده، عنوان کرد: ما در ایران سعی کردیم تا صدایمان را به مردم منطقه و کشورهای جهان برسانیم، اما ایران در طی این چهل سال، با محدودیتها و تحریمهای متعددی رو به رو بوده است. اما به اعتقاد من، تحریم اصلی این بود که به ما این اجازه داده نشد تا صدای خود را به مردم جهان برسانیم که این تحریم، بسیار بزرگتر است.
   وی افزود: با پیروزی انقلاب، آمریکا یکی از بزرگترین هم پیمانان خود را از دست داد و از این رو، تلاش کرد تا فشارها را بر ایران بیشتر و آن را به عنوان مشکلی برای منطقه معرفی کند. اما علی رغم تمامی این اقدامات، ما سعی کردیم تا صدای خود را به کشورهای منطقه و همچنین جهانیان برسانیم که در این زمینه نیز موفق عمل کردیم چرا که به گفته خود غربیها اکنون ایران به یکی از تاثیرگذارترین کشورها در منطقه تبدیل شده است. روسیه نیز در چنین مسیری گام برداشته و میتوان راشا تودی را از دیگر بازیگران اصلی در فضای رسانهای منطقه دانست.
   جبلی در ادامه ضمن اشاره به اهداف و نقاط مشترک متعدد میان کشورهای ایران و روسیه خاطرنشان کرد: همکاری شبکههای پرس تی وی و راشا تودی میتواند در رساندن صدای متفاوت با صداهایی که این روزها از رسانههای غربی شنیده میشود، بسیار موثر باشد.
   معاون برون مرزی رسانه ملی تصریح کرد: در حال حاضر، رسانههای غربی در مقابل شبکههایی همانند پرس تی وی، راشا تودی و دیگر رسانههای همسو با اهداف ما ایستاده اند تا صدایمان شنیده نشود. از این رو، میتوان با تشکیل یک اتحادیه رسانه ای، گام مثبتی را در جهت مقابله با رسانههای غربی برداشت. در واقع، اتحادیه رسانهای متشکل از شبکهها و رسانههایی خواهد بود که دیدگاههای مشترکی را با ما در قبال کشورهای غربی دارند و به بیانی دیگر مخالف امپریالیسم و جریان رسانهای غرب هستند. امیدوارم به زودی بتوانیم چنین اتحادیهای را با همکاری یکدیگر ایجاد کنیم.
   الکسی نیکولوف، رئیس شبکه راشا تودی روسیه نیز در بخش دیگری از مراسم به وجوه مشترک میان شبکههای پرس تی وی و راشا تودی اشاره و خاطرنشان کرد: این دو شبکه، از زوایهای متفاوت نسبت به رسانههای غربی به رویدادهایی که در منطقه و همچنین جهان اتفاق میافتند، مینگرند. در واقع، تا قبل از ظهور شبکههایی همچون راشا تودی و پرس تی وی، شما تنها یک جنبه از اخبار را که از طریق رسانههای غربی ارائه میشدند، میدیدید. این رسانهها تظاهر میکردند که تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دادند و تا زمانی که شبکههای پرس تی وی و راشا تودی به طور جدی وارد عرصه نشده بودند، نادرستی این ادعا قابل تشخیص نبود.
   وی ادامه داد: زمانی که راشا تودی در سال ۲۰۰۵ کار خود را به عنوان یک رسانه نوپا آغاز کرد، چندان مورد توجه رسانههای غربی نبود، اما هرچه این شبکه گستردهتر شد و مخاطبان بیشتری را به خود جذب کرد، فشارها بیشتر شد و بیش از پیش زیر ذرهبین رسانههای غربی قرار گرفت که این مسئله در خصوص شبکه پرس تی وی نیز صدق میکند.
   رئیس شبکه راشا تودی، از مشکلات و همچنین سنگاندازیهایی که از سوی غربیها در مسیر فعالیت این شبکه و شبکههایی همچون پرس تی وی انجام میشود گفت و افزود: زمانی که شاهد چنین رفتارهایی از سوی رسانههای غربی هستیم، مطمئن میشویم که راه خود را درست رفته ایم و علی رغم محدودیتهایی که در این مسیر با آن موجه بوده ایم، توانستیم متفاوت باشیم و صدایی متفاوت را به گوش جهانیان برسانیم.
   نیکولوف با اشاره به پخش برنامههای راشا تودی به زبانهای انگلیسی، عربی، اسپانیایی و فرانسه تصریح کرد: این تنها بخشی از فعالیتهای ماست و اخیرا به حوزه رسانههای جدید نیز ورود کرده ایم که اگرچه هزینههای ما در مقابل میلیونها دلاری که رسانههای رقیب ما خرج کرده اند، قابل مقایسه نیست، اما توانستیم موفق عمل کنیم و تلاش خواهیم کرد تا به موفقیتهای بیشتری در این زمینه دست یابیم.
   او در خصوص تجهیزات و امکانات موجود در شبکه پرس تی وی عنوان کرد: اگرچه تجهیزات شبکه پرس تی وی در مقایسه با میلیونها دلاری که رسانههایی همچون بیبیسی در این زمینه خرج کرده اند قابل مقایسه نیست، اما پرس تی وی و راشا تودی از امکانات تقریبا یکسان و مشابهی برخوردارند و توانسته اند علی رغم تمامی محدودیتهای مالی، به رقیبی جدی و نگرانکننده برای رسانههای غربی تبدیل شوند.
   در پایان این نشست، تفاهم نامهای در جهت افزایش همکاریهای رسانهای و اهداف مشترک بین شبکه پرس تی وی و راشاتودی به امضا رسید تا زمینه مساعدی برای هرچه بهتر شدن روابط میان دو شبکه فراهم شود.
   در دیدار رئیس شبکه RT با معاون برون مرزی صداوسیما و رئیس شبکه پرس تی وی، از شبکه راشا تودی؛ آناستاسیا گرنکو مدیر ارتباط با رسانههای خارجی، مایا مانا مدیر بخش عربی، کارین ملیکیان مدیر بخش همکاریهای بین المللی، بنیامین دیاب مدیر بخش توسعه روابط خاورمیانه و الکسی سولوتین تهیه کننده ارشد و از مقامات معاونت برون مرزی رسانه ملی؛ مهدی مجتهد قائم مقام معاونت برون مرزی و مدیر شبکه آی فیلم، علی اجاره دار مدیر شبکه هیسپان تی وی، علی صالحی مدیر شبکه العالم و جمعی از مدیران مجموعه سعادت آباد معاونت برون مرزی صدا و سیما به همراه اصحاب رسانه حضور داشتند.
   نیکولوف و میهمانان همراه، در پایان این نشست، از نیوزروم و وب سایت پرس تی وی و هیسپان تی وی بازدید کرده و از نزدیک با فرآیند تولید خبر و پخش آن در دو شبکه مهم معاونت برون مرزی صداوسیما آشنا شدند.
   سند همکاری رسانه ای ایران و روسیه امضا شد

   منبع : [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
   گردآوری شده توسط : [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]


  2. # ADS
   Circuit advertisement
   تاریخ عضویت
   Always
   محل سکونت
   Advertising world
   سن
   2010
   نوشته ها
   Many

    

  موضوعات مشابه

  1. شفر: رحمتی نمی تواند تاثیری روی من بگذارد
   توسط Mohammad در انجمن اخبار ورزشی
   پاسخ: 0
   آخرين نوشته: 01-24-2018, 09:18 PM
  2. نصرتی: ترکتورسازی با تیم ما قابل مقایسه نیست
   توسط Mohammad در انجمن اخبار ورزشی
   پاسخ: 0
   آخرين نوشته: 01-11-2018, 09:07 PM
  3. پاسخ: 0
   آخرين نوشته: 12-19-2017, 07:58 PM
  4. پاسخ: 0
   آخرين نوشته: 12-16-2017, 09:19 PM
  5. پاسخ: 0
   آخرين نوشته: 12-04-2017, 01:23 AM

  کلمات کلیدی این موضوع

  علاقه مندی ها (Bookmarks)

  علاقه مندی ها (Bookmarks)

  مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
  درباره ما

  سایت وان تیم از سال 1389 با عنوان های مختلف مانند: (دارک اسمارف فارسی ساب - انزل فروم - ایرانین نیاز) و چند اسم دیگر فعالیت خود را در پیش گرفته برای جلب رضایت شما کاربران شیوه های نوینی را ابداع کرده است . سایت وان تیم یک انجمنی است که شروع فعالیت خود را با ترجمه کردن زیرنویس های کره ای آغاز کرده و کم کم در حال گسترش دیگر فعالیت ها هم می باشد.

  ارسال پیام به مدیر سایت
  session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید: