کاربری
کاربر گرامی به وان تیم - برترین انجمن ترجمه آنلاین و اطلاعات فیلم و سریال های کره ای و آسیایی خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
برای ارتباط با مدیریت انجمن وان تیم (کلیک کنید).

ارتباط با
مدیریت انجمن

 • برای دانلود تمام زیرنویس های سریال های کره ای و... کلیک کنید.

  مرکز دانلود
  زیرنویس ها

 • برای دیدن وبلاگ های دیگر کاربران و وبلاگ های برتر و مطالب ها جذاب (کلیک کنید)

  وبلاگ ها

 • برای دانلود کتاب های الکترونیکی و مقالات دانشگاهی و کتابهای دیگر(کلیک کنید)

  کتابخانه انجمن

 • برای دیدن میانبر های قسمت های انجمن وان تیم (کلیک کنید)

  کلید های میانبر

 • اگر تازه با انجمن وان تیم آشنا شده اید و از امکانات آن با خبر نیستید(حتما کلیک کنید)

  راهنمای کاربران
  تازه وارد

  عکس هایی که میخوایین در انجمن بگذارید را در این قسمت آپلود کنید(کلیک کنید)

  آپلود عکس

 • برای حمایت از انجمن خودتون یعنی وان تیم(کلیک کنید)

  حمایت از انجمن

 • برای اینکه انجمنی موفق داشته باشیم به پیشنهادات شما نیاز داریم(کلیک کنید)

  پیشنهادات شما
  کاربران

  برای تبلیغات سایت خودتون در انجمن(کلیک کیند)

  پذیرش تبلیغات
  در انجمن

  نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

  موضوع: نکات ضروری برای شروع طراحی سایت

  1. #1

   کاربران عادی
   تاریخ عضویت
   Jan 2019
   محل سکونت
   تهران
   نوشته ها
   2
   پسندیده
   0
   مورد پسند : 0 بار در 0 پست
   مرکز دانلود
   0
   Uploads
   0
   Total Downloaded
   0
   میزان امتیاز
   0
   Array

   نکات ضروری برای شروع طراحی سایت

   [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

   [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]
   به دست آوردن قدرت زمانی که یک سیستم ناوبری [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] را دنبال نمی کند. بنابراین، آن را کاملا مشخص کنید که کاربر در همه زمان ها است تا از دست نرود. مهم نیست که چطور تجربی هستید، شما باید الگوهای سنتی را در نظر داشته باشید شما در حال ایجاد یک طراحی سایت هستید، نه یک بازی یا یک برنامه با تغییر رفتار مورد انتظار در یک روش قابل پیش بینی، آزمایش حتی بیشتر موفق می شود. طرح پاداش مارپیچ طلایی به عنوان مدل شبکه و مدل تعامل قطعه دیگر هنر ناوبری که در اواسط ظاهر شد، یک سایت نمونه کارها نیک جونز است. طراحی نیک به مانند گونه در قطعات کمک می کند که از انیمیشن های تجربی و الگوهای غیر معمول استفاده نماید را برای این طراحی سایت توصیف می کند آنچه که کارل گرستنر می تواند انجام دهد اگر داشته باشد و من شخصا فکر می کنم او آن را میخواند.
   شما می توانید ببینید که گرافیک و طراحی تایپوگرافی او نیز دارای طراحی سایت است. در حالی که طرح های تجربی برای حمایت از خلاقیت شخصی شگفت انگیز هستند، آنها عموما در برنامه های غیر تجاری کاربرد بیشتری دارند. به گفته این طراحی سایت این موضوع فوق العاده مهم است زیرا همیشه باید در مناطقی که ممکن است احساس راحتی نکنید، تجربه کنید در هنگام ساختن وب سایت های کاربردی برای محصولات و خدمات، چشم انداز خلاق را حفظ می کند.

   طراحی سایت

   [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

   رویکرد هنری به طراحی سایت بحث درباره رابطه بین هنر و طراحی به پایان میرسد و من به شما اجازه میدهم همه آنها را در نظرات بگنجانند اما من قطعا آن را یک اثر هنری میدانم. از آنجا که این سایت یک نمونه کارها بود، جونز می توانست به اهداف خود در بسیاری موارد دیگر و بیشتر مورد انتظار دست یابد اما او چیزی را که بسیاری از مردم پیش از این هرگز دیده اند ساخته شده است و به نظر می رسد یک نمایش واقعی از خود طراحی سایت است و من اعتقاد دارم زمانی که شما چیزی را برای بیان خود بدون قربانی چیزی برای اهداف یا مشتریان این هنر است. چرا این طراحی سایت نمونه کارها کار می کند در حالی که نیک یک قطعه واقعی از هنر دیجیتال ایجاد کرده است، آن را به مشتری بالقوه صحبت نخواهد کرد.
   گفتم این یک نمونه ستاره ای از طراحی سایت است که نشان می دهد مشتریان آینده و یا کارفرمایان نوع کار او می خواهد انجام دهد. کدام یک از مواردی که قبلا یاد گرفته اید، می تواند یکی از مهم ترین مواردی باشد که نمونه کارتان می تواند انجام دهد. انواع مشتریانی که توسط این طراحی سایت خاموش می شوند احتمالا افرادی است که او می خواهند در هر حال با آن کار کنند. آنچه شما می توانید از این مجموعه تجربی یاد بگیرند با رعایت [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] به راحتی قادر به داشتن بهترین و بهینه ترین وب سایت خواهید بود.

   طراحی وب سایت

   [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

   اگر چه طراحی سایت های تجربی ممکن است انتخاب مناسب برای مشتریان کارفرمایان نباشد مهم است که طرح های آزمایشی را در اوقات فراغت خود انجام دهید تا خلاقیت تازه ای داشته باشید. از نمونه کارها و طرح های عمومی خود استفاده کنید تا مشتریان بالقوه را نشان دهد که چه نوع کارهایی را که می خواهید انجام دهید. همیشه در هنگام طراحی سایت از آن لذت ببرید. ما هنوز در زمینه پیشروی هنر برای یک دنیای دیجیتال جدید هستیم. کاوش و لذت بردن از بیایید خلاصه پنج نکته برای ایجاد طراحی سایت بندی منحصر به فرد خود شامل نشانه های ناوبری اگر قصد دارید.
   با یک طراحی سایت منحصر به فرد آزمایش کنید، رابط کاربر شما باید مشخص کند چگونه با آن ارتباط برقرار کنید. این کمی این چیزی است که شما دنبال آن هستید انیمیشن ها نشانه های بصری را فراهم می کنند که کاربران را از طریق تجربیات ناآشنا هدایت می کنند. با یک انیمیشن چرخش یا محو شدن ساده، می توانید اعتماد به نفس کاربر را با اضافه کردن وضوح افزایش دهید. با استفاده از انیمیشن های ساده برای نشان دادن حالت آیکون منو طراحی سایت است.

   طراحی سایت تهران

   [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

   هرگز پاسخگویی نکات ضروری برای شروع طراحی سایت را به خطر نمی اندازد طراحی منحصر به فرد به معنای کمی است، مگر اینکه شما بتوانید آن را در همه جا تجربه کنید. همانطور که بیشتر کاربران وب سایت ها را از دستگاه های تلفن همراه خود مشاهده می کنند، در نظر بگیرید که چطور یک طرح بندی طراحی سایت منحصر به فرد بر روی همه چیز از یک دسکتاپ روی صفحه نمایش به یک آیفون نگاه کنید. شما همچنین نمی خواهید برای ایجاد چیزی سرد که طراحی سایت پاسخگو نیست جریمه شود. طرح بندی های منحصر به فرد با الهام بخش منحصر به فرد شروع می شود همه ما الهام بخش طراحی از طراحی سایت است. این جایی است که ما هر روز ساعت یا بیشتر زندگی می کنیم. نمایشگاه لیست علاقه مندی های شخصی من هستند.
   اما اگر بخواهید طراحی سایت واقعا منحصر به فرد داشته باشید، باید الهامبخش هم باشید از طریق داربست غلتکی، بسته های بذر پرنده ای یا هنر باربارا کریجر الهام گرفته شده است. به طور جدی هیچ کس دیگر تاثیرات و تجربیات شما را ندارد، پس به آنها توجه کنید. اغلب شکست خوردن سریع کار کنید شکست بهتر. هنگامی که به نمونه کارهای بزرگ طراحی سایت نگاه می کنید، آن را آسان به دلسردی. پس از همه، همه آنچه شما می بینید، انیمیشن نهایی ظریف است.

   [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ] [با عرض پوزش لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید. ]

  2. # ADS
   Circuit advertisement
   تاریخ عضویت
   Always
   محل سکونت
   Advertising world
   نوشته ها
   Many

    

  موضوعات مشابه

  علاقه مندی ها (Bookmarks)

  علاقه مندی ها (Bookmarks)

  مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
  درباره ما

  سایت وان تیم از سال 1389 با عنوان های مختلف مانند: (دارک اسمارف فارسی ساب - انزل فروم - ایرانین نیاز) و چند اسم دیگر فعالیت خود را در پیش گرفته برای جلب رضایت شما کاربران شیوه های نوینی را ابداع کرده است . سایت وان تیم یک انجمنی است که شروع فعالیت خود را با ترجمه کردن زیرنویس های کره ای آغاز کرده و کم کم در حال گسترش دیگر فعالیت ها هم می باشد.

  ارسال پیام به مدیر سایت
  session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید: