کاربری
کاربر گرامی به وان تیم - برترین انجمن ترجمه آنلاین و اطلاعات فیلم و سریال های کره ای و آسیایی خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
برای ارتباط با مدیریت انجمن وان تیم (کلیک کنید).

ارتباط با
مدیریت انجمن

 • برای دانلود تمام زیرنویس های سریال های کره ای و... کلیک کنید.

  مرکز دانلود
  زیرنویس ها

 • برای دیدن وبلاگ های دیگر کاربران و وبلاگ های برتر و مطالب ها جذاب (کلیک کنید)

  وبلاگ ها

 • برای دانلود کتاب های الکترونیکی و مقالات دانشگاهی و کتابهای دیگر(کلیک کنید)

  کتابخانه انجمن

 • برای دیدن میانبر های قسمت های انجمن وان تیم (کلیک کنید)

  کلید های میانبر

 • اگر تازه با انجمن وان تیم آشنا شده اید و از امکانات آن با خبر نیستید(حتما کلیک کنید)

  راهنمای کاربران
  تازه وارد

  عکس هایی که میخوایین در انجمن بگذارید را در این قسمت آپلود کنید(کلیک کنید)

  آپلود عکس

 • برای حمایت از انجمن خودتون یعنی وان تیم(کلیک کنید)

  حمایت از انجمن

 • برای اینکه انجمنی موفق داشته باشیم به پیشنهادات شما نیاز داریم(کلیک کنید)

  پیشنهادات شما
  کاربران

  برای تبلیغات سایت خودتون در انجمن(کلیک کیند)

  پذیرش تبلیغات
  در انجمن

  مجموعه کار های آینده

  آشنایی با قسمت های مختلف انجمن وان تیم

  راهنما و آموزش کار با انجمن وان تیم:

  می خواهید از امکاناتی که وان تیم برای شما گذاشته استفاده کنید؟
  گیچ شده اید ؟

   

  در این صفحه به معرفی کوتاهی از قسمت های مختلف و امکاناتی که وان تیم برای شما (یعنی تمام ایرانی های عزیز) گذاشته است پرداخته میشود و درباره آنها توضیح مختصری داده می شود .  اگر اولین بار شماست که انجمن وان تیم دیدن می کنید و آشنایی با آن ندارید لطفا اول قوانین را مطالعه کنید. این لینک را مشاهده کنید .

   

  آموزش اول :

  توضیحات مختصر درباره امکانات جدید انجمن وان تیم

  گیچ شده اید ؟
  وان تیم به شما پیشنهاد میکند که توضیحاتی که مختصراً در همین قسمت درباره امکاناتی که جدیداً به انجمن اضافه شده اند ، را مطالعه نمایید ، تا شما از امکانات وان تیم نهایت استفاده و لذت کافی را ببرید .

  انجمن چیست  ؟ انجمن یعنی یک کار گروهی و همینطور مکانی است که همه می توانند از امکاناتی که آن انجمن در اختیار کاربرانش قرارمی دهد ، استفاده کند و همینطور هر کاربر می تواند برای خود یک فعالیت در آن داشته باشید و با این کار هم به انجمن و هم به کاربرانی که از آن مطلب دیدن می کنند ، اطلاع رسانی کند .
  کار وان تیم چیست ؟  وان تیم در بین تعداد بیشماری از انجمن و گروه های مختلفی که کار های متفاوتی انجام می دهند ، اصلی ترین کارش این است که در عرصه سینما و زیرنویس های فارسی به کاربران و ایرانی های عزیز که که در سراسر این کره خاکی زندگی می کنند ، کمک می کند و همچنین در عرصه هایی نظیر (نرم افزار و کتابخانه و ....) نیز در تالار های مختلفش به آن می پردازد  .
  اگر یک تازه از انجمن وان تیم دیدن کرده اید ، این اطمینان را به شما می دهیم که انجمن وان تیم در عرصه هایی که بر ضرر و منحرف کردن ایرانی های عزیز است فعالیتی ندارد .
  در پایین این نوشته میتوانید قسمت هایی از کارهایی که وان تیم انجام می دهد و کار هایی هم که انجام نمی دهد در این دو قسمت را مشاهده کنید :
   
  دارای مدیریت فعال
  دارای ناظران فعال
  دارای مترجم های فعال
  دارای رادیو
  دارای مسابقه
  دارای سیستم وبلاگدهی
  دارای سیستم مدیریت محتوا
  دارای سیستم ارتباط با مدیریت
  دارای کتابخانه
  دارای گروه
  دارای آلبوم تصاویر
  دارای تقویم
  دارای نظرسنجی
  دارای (به زودی ... )
  فاقد فعالیت های هک
  فاقد فعالیت های منحرفانه
  فاقد گروه های تروریستی
  فاقد تصاویر مستهجن (اطلاع دهید)
  فاقد نوشته های توهین آمیز
  فاقد گروه های شیطانی
  فاقد فروشگاه هایی با محتوای بد
  فاقد کار هایی است که یک فرد را در این انجمن به کارهای زشت و بد منحرف کند.
   
   
   
  • ارتباط با مدیر انجمن

   ارتباط با مدیریت

   گاهی اوقات شما به مشکل بر می خورد و یا مشکلی دارید می توانید با مدیریت انجمن در ارتباط باشید.   پیام بگذارید...

   

  • انجمن

   چت روم

   چت روم جایی هست که شما می توانید با کاربران دیگر در ارتباط باشید، فقط اینو باید یادتون باشه که پیام های شما را همه می بینند.       وارد شوید...
  • وبلاگ های انجمن

   وبلاگ های انجمن

   سیستم وبلاگ وان تیم ساده ترین راه را به کاربران برای ساختن وبلاگ داخل انجمن نشان میدهد.(توضیحات تکمیلی پایین )   وارد شوید...
  • آپلود سنتر انجمن

   آپلود سنتر عکس

   آپلود سنتر جایی است که شما می توانید در آن عکس هایی که می خواهید از آنها در انجمن استفاده کنید را اول داخل آپلود سنتر ما آپلود می کنید و بعد از آنها در داخل انجمن استفاده می کنید.       ورود...
  • لینک های سئو شده

   جستجو کردن

   انجمن وان تیم دارای جستجو کردن است و اول از همه مطلبی که نمی توانید پیدا کنید را جستجو کنید ، بعد درخواست بدید.

   

  • مرکز دانلود تمام زیرنویس ها

   مرکز دانلود تمام زیرنویس ها

   این قسمت از انجمن به شما این امکان را می دهد که زیرنویس هایی که شما دنبال آن هستید را به راحتی در آن پیدا کنید. بیشتر بدانید...
  • حمایت از انجمن

   حمایت از انجمن

   انجمن وان تیم برای همه ایرانی های جها است و برای اینکه با مشکلات مالی مواجه نشود به حمایت شما نیازمند است. بیشتر بدانید...
  • معرفی مدیران و مترجمین انجمن

   معرفی مدیران و مترجمین انجمن

   در این قسمت به معرفی مدیران و مترجمین گرامی می پردازیم و همچنین یک کارنامه مدیریتی و یک کارنامه مترجمی در این قسمت برای آنها به وجود میاد ، تا همیشه زحماتشون در خاطره بمونه.       ورود ...
  • کتابخانه انجمن

   کتابخانه

   قسمت دیگری که انجمن وان تیم برای شما به آماده کرده است ، کتابخانه است که در آن میتوانید (مقالات دانشگاهی ، کتاب های الکترونیک و مطالب علمی) خود را دانلود نمایید. ورود ...
  • روز شمار کار های آینده گروه ترجمه

   روز شمار کارهای آینده گروه ترجمه

   در این قسمت هم می توانید ترجمه هایی که تیم ترجمه وان تیم در آینده قصد ترجمه آن را دارد همراه تاریخ و روز شمار آن مشاهده کنید.       ورود ...
  • پیشنهادات شما کاربران عزیز

   پیشنهادات شما کاربران عزیز

   برای اینکه انجمنی موفق داشته باشیم به نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز نیازمندیم.             بیشتر بدانید ...
  • پذیرش تبلیغات

   پذیرش تبلیغات

   در دنیای امروزه هر سایت و انجمنی برای اینکه در دنیای اینترنت ناشناخته نماند احتیاج به تبلیغات دارد ، برای این کار هم انجمن وان تیم گذینه مناسبی است تا شناخته شوید.  بیشتر بدانید ...
   
  آموزش دوم :

  توضیحات مختصر درباره همه تالار ها

  وان تیم
   
  1. مسائل انجمن وان تیم بهترین سایت ترجمه آنلاین : در این قسمت که دارای 2 قسمت مختلف است ، (تالار مسائل مربوط به انجمن ، تالار مربوط به همه کاربران) در آن به مشکلات و انتقادات و مسابقات و نظر سنجی همگانی و ... می پردازیم.
  2. تالار کاربران ویژه : در این تالار که دارای قسمت های مختلف است ، (بخش ها خصوصی است ) در آن برای کاربران ویژه امکاناتی قرار می دهیم تا به بهترین صورت از انجمن استفاده نمیایند.
  3. تالار تیم ترجمه و زیرنویس فارسی : در این تالار که دارای 7 قسمت است ، در آن گروه های مختلف ترجمه قرار دارند که برای شما کاربران فارسی زبان ترجمه های فارسی قرار می دهند.
  4. تالار موسیقی : در این تالار که دارای 6 قسمت است ، در آن می توانید توضیحاتی درباره خاننده های ایرانی و خارجی و کره ای و ... پیدا کنید و همینطور چند تا از آهنگ های آنها.
  5. تالار نرم افزار : در این تالار که دارای 3 قسمت است ، در آن می توانید نرم افزار های کاربردی برای کامپیوتر و موبایل خود را دریافت نمایید و همچنین آموزش های مختلف فتوشاپ.
  6. تالار تیم طراحی : در این تالار که دارای 3 قسمت است ، در آن به طراحی بخش های مختلف انجمن پرداخته می شود و همینطور شما هم می توانید طراجی خودتون را برای ما بفرستید.
  7. تالار نقد و برسی فیلم و سریال : در این تالار که دارای 5 قسمت است ، در آن به نقد و برسی سریال و فیلم ها پرداخته می شود و همچنین دانلود انیمیشن و کارتون و کنسرت ها هم برایتان گذاشته می شود.
  8. تالار اتاق خبر : در این تالار که دارای 3 قسمت است ، در آن خبر های جدیدی از بازیگران و فیلم و انیمه ها را می توانید مطالعه نمایید.
  9. تالار هنرمندان کره ای : در این تالار که دارای 4 قسمت است ، در آن می توانید بیوگرافی های بازیگران کره ای را مطالعه نمایید.
  10. تالار گالری تصاویر : در این تالار که دارای 5 قسمت است ، در آن می توانید گالری های تصاویری و والپیپر ها و ... را دانلود نمایید.
  11. تالار سرگرمی : در این تالار که داری 5 قسمت است ، در آن به مطالب طنز و مفید و سرگرم کننده ای پرداخته می شود که برای موقعی که خیلی کلافه هستید می توانید مطالعه نمایید و لذت ببرید.
  12. تالار ایران شناسی و جهانگردی : در این تالار که دارای 2 قسمت است ، در آن می توانید درباره شهرهای مختلف ایران عزیز و کشورهای مختلف جهان اطلاعات کسب نمایید.
  13. تالار ورزشی : در ای تالار که دارای 4 قسمت است ، در آن به مسائل فوتبال های ایران و کشور های مختلف پرداخته می شود.
  14. تالار های دیگر : به زودی ...
  آموزش سوم :

  تازه کار هستید و هیچی از انجمن نمی دونید ؟

  ویبولتین
   
  راهنمای تازکارانی که می خواهند از انجمن وان تیم استفاده کنند.
  اگر تازه با انجمن آشنا شدید و قبلا فقط در سایت ها فعالیت داشته اید و یا هیچ چیزی تا الان یاد نگرفته اید و با قسمت های مختلف و کارا انجمن آشنایی ندارید ، به شما این اطمینان را میدهیم که بعد از خواندن این راهنما حتما با تک تک قسمت های انجمن آشنایی پیدا می کنید . این راهنما نه تنها برای تنها انجمن وان تیم نیست ، بلکه برای تمام انجمن های اینترنت به کمک شما می آید. :  صفحه آموزش کلیک کنید 
   
  آموزش چهارم : مدیریت و وظیفه آن .
  استایل ویبولتین
   
  شاید شما هم بخواهید یکی از مدیران این انجمن باشید و کمی اطلاعات از این که کار یک مدیر می توند چه چیز هایی باشد ندارید ، اگر این قصد را دارید متن پایین رامطالعه نمایید.

  قسمت اول : یک مدیر کیست و چه کار هایی باید انجام دهد؟
  شاید شما هم از آن دسته کسانی باشید که دوست دارد در انجمن وان تیم مدیریت کند ولی نمی داند که وظایف یک مدیر چیست و یا یک مدیر چه کسی است ، یک مدیر کسی است که یک قسمتی از انجمن به آن واگذار می شود و مطمئناً نسبت به آن وظایفی هم نسبت به آن قبول می کند که آن وظایف به این شرح است .
  1. به پست هایی که کاربران در انجمن و در قسمتی که شما در آن مدیر هستید می گذارند ، مدیریت کامل داشته باشد و نگذارد که خلاف قوانین انجمن باشید(در صورت بروز خلاف آن را اصلاح کرده و بعد به آن کار بر اخطار بدهد.)
  2. قوانین انجمن را رعایت کرده .
  3. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
  قسمت دوم : شرایطی پذیرش یک مدیر چیست ؟
  یک کاربر موقعی می تواند درخواست مدیریت کند که در انجمن حداقل تعداد فعالیت های آن به 20 تا 50 پست رسیده باشد.
  و بعد از آن می تواند به ما درخواست دهد و همینطور بعد از اینکه درخواست او پذیرفته شد ، تگ کاندیدای مدیریت به او داده می شود ، که این تگ هم تا موقعی که او با شرایط یک مدیر آشنا بشود و تغییری نمی کند.(البته کاندیدا یک مدت زمان محدودی هم را داراست که بعد از درخواست به آن کاندیدا گفته می شود).
  برای درخواست مدیریت  اینجا کلیک کنید و با تشکر از شما.
   
  آموزش پنجم :

  وبلاگ و طریقه استفاده از آن .

  وبلاگ دهی
   
  شما هم می خواهید یک وبلاگ در انجمن وان تیم داشته باشید ، ولی طریقه استفاده از آن را نمی دانید برای اینکه شما هم یک وبلاگ شخصی در انجمن وان تیم داشته باشید ، آموزش زیر را مطالعه نمایید. 

  ۱. وبلاگ همیطور که در روی عکس نمایان است دارای چند قسمت است. که تک تک به آنها می پردازیم.
  وبلاگ من : با انتخاب این گذینه به وبلاگ خود هدایت می شوید.
  آخرین ارسالات : با انتخاب این گذینه شما می توانید آخرین ارسالاتی که بقیه کاربران انجام داده اند مشاهده نمایید.
  بهترین وبلاگ : با انتخاب این گذینه شما می توانید بهترین وبلاگ هایی که از نظر محتوا داری تعداد زیادی مطلب است و کاربران زیادی به آن امتیاز داده اند را مشاهده نمایید.
  وبلاگ کاربران : با انتخاب این گذینه شما می توانید وبلاگ کاربری که مد نظر خودتان است را پیدا کنید.
  تنضیمات وبلاگ : با انتخاب این گذینه  که مهم ترین گذینه در وبلاگ است ، می توانید تنضیمات وبلاگ خود را انجام دهید.( که این تنضیمات در قسمت 2 به شما آموزش داده می شود)
  ۲. تنضیمات وبلاگ ساین قسمت که مهمترین قسمت وبلاگ است دارای تنضیماتی است که همینطور که در عکس پایین می بینید ، تک تک آن را برای شما توضیح می دهیم.

  1. ویرایش عنوان و توضیحات -  در این قسمت می توانید عنوان وبلاگ خودتان را مشخص کنید.
  2. نوار کناری (sidebar) وبلاگ - در این قسمت می توانید تنضیمات نوار کناری(سمت چپ) وبلاگ خودتان را ترتیب بندی کنید.
  3. ویرایش صفحات سفارشی - در این قسمت می توانید موضوعاتی را که مهم می دانید را در آن نوشته و به وسیله گذینه (اضافه کردن صفحه سفارشی) و بعد از اتمام نوشته خودتون به وسیله کادر (نمایش مکان) ، مکان نمایش دادن آن را مشخص کنید.(یا بالای وبلاگ و یا ساید بار یا همون نوار کناری سمت چپ) .
  4.  مجوزهای دسرسی و حریم خصوصی - در این قسمت تنضیمات شخصی مطالب خودتان را ایجاد کنید ( کاربران بتوانند موضوعات شما را ببینند یا نه) .
  5. آمار وبلاگ - در این قسمت شما می توانید یک آمار کلی از مطالب خودتان ببینید که کاربران بیشتر از کدام موضوع و مطلب دیدن کرده اند ، تا شما بیشتر به آن موضوعات بپردازید.
  6.  مدیریت گروه   - در این قسمت شما می توانید کاربران دیگر را دعوت کنید و با همدیگر یک وبلاگ گروهی را تشکیل بدید.( بهترین راه برای ارتباط با دیگر کاربران) - بعد از اینکه کسی را عضو گروه وبلاگ خود کردید ، می توانید به اون دسرسی بدید با کلیک روی این گذینه در همان قسمتی که کاربر مورد نظر خودتان را دعوت کردید به این شکل    یعنی چه کار هایی در وبلاگ شما اجازه دارد انجام دهد و چه کار هایی انجام ندهد.(وقتی روی اون شکل کلیک کنید به یک صفحه هدایت می شوید که تنضیمات در آن قسمت برای شما گذاشته شده است) .
  7. مدیریت دسته بندی ها - در این قسمت شما می توانید برای مطالب خودتان چند دسته بندی درست کنید.
  8. مدیریت اشتراک - در این قسمت شما می توانید وبلاگ هایی که دوست داشته اید و با گذینه ( اشتراک در این وبلاگ ) به این قسمت اضافه کرده اید را مشاهده نمایید.
  9. مدیریت اشتراک مطالب - در این قسمت شما می توانید مطالب کاربرانی که با گذینه ( اشتراک در این وبلاگ ) به این قسمت اضافه کرده اید را مدیریت کنید. ( در تصویر پایین گذینه (اشتراک در این مطلب) مشخص شده است.
  گذینه ( اشتراک در این وبلاگ) در همه وبلاگ های کاربرن دیگر هست ، حتی مال خودتان .(در گوشه سمت چپ)
   
  آموزش ششم : مترجم و وظیفه آن .
  آگاهی
   
  ۱. مترجمین در انجمن وان تیم نقش به سزایی دارند ، چون برای ترجمه کردن خیلی از وقت خودشان را صرف زیرنویس کردن فارسی می کنند ، برای همین برای آنها مزایای ویژه ای در نظر گرفتیم . - مزایای گروه مترجمین وان تیم
  حالا وظیفه هر مترجم چیست ؟
  یک مترجم باید وظیفه شناس باشید و کارهایی که به او واگذار می شود توسط گروه و یا تک نفره در زمان تعیین شده به دست مدیر تیم ترجمه برساند. همینطور ترجمه ای که انجام می دهد را به انجمن های دیگر ندهد.
  ۳. برای اطلاعات کامل تر این قسمت  را مطالعه نمایید.
  آموزش هفتم : مشکل های متداول .
  سوال
   
  اگرمشکلات این قسمت برای مشکلات متداول شما کاربران تازه وارد است ، پس اول خوب این قسمت را مطالعه نمایید ، اگر مشکل شما در این قسمت نبود با مدیریت تماس بگیرید. ارتباط با مدیریت
  مشکلات متداول شما :
  1. اولین مشکل : من نمی توانم وارد بخش های مختلف انجمن بشوم و ازشون استفاده کنم؟   پاسخ : حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است ، به ایمیلی که در موقع ثبت نام از آن استفاده کرده اید ، رجوع کرده و داخل ایمیلی که از طرف انجمن وان تیم برای شما ارسال شده است ، روی لینک فعال سازی کلیک کنید.
  2. دومین مشکل : من هیچ ایمیلی دریافت نکرده ام ؟   پاسخ : در این صورت شما باید مشکل خودتون را با مدیریت در میان بگذارید از طریق ( ارتباط با مدیریت )
  3. سومین مشکل : من نمی تونم به هیچ کدوم از قسمت های انجمن بروم ، هرچی پیام مدیریت را هم مطالعه می نمایم ، باز هم پیام مدیریت می آید ؟ پاسخ : پیام های مدیریت در طول یک مدت خاصی برای کاربران ازسال می شود و اگر شما در این دوره به انجمن سر نزده اید باید تمام پیام ها را مطالعه نمایید ( که همیشه کمتر از 3 عدد است )
  4. چهارمین مشکل : به زودی ...

  در زمانی که بیکار هستید و هنوز قوانین انجمن را مطالعه نکرده اید ، حتما قوانین وان تیم را مطالعه کنید .
  آموزش هشتم : به زودی ...
  امنیت
   
  به زودی ...
  قسمت آخر : یک کاربر فعال باشید و به وان تیم کمک کنید.
  متخصص
   
  تبریک می گوییم ، شما الان نیمی از راه را رفته اید و می دونید که از تک تک امکانات انجمن وان تیـــــــم چطور استفاده کنید، آموزش ها به همینجا ختم نمیشود . هنوز خیلی چیز ها وجود دارد که از وجود آن بی خبر هستید ، امیدواریم شما هم فعالیت خود را در وان تیم انجام دهید و به بقیه کمک کنید . این صفحه به مرور کامل تر خواهد شد . لطفاً دقت داشته باشید حتی شما نیز با فعالیت مستمر خود در وان تیم میتوانید روزی جزو کادر مدیریت باشید .
  و همچینین شما هم می توانید حتی بدون اینکه مدیر قسمتی باشید یک کاربر فعال باشید و تگ کاربر فعال را دریافت کنید. که این عمل بعد از اینکه تعداد فعالیت و پست های شما بالا رفت خود به خود از کاربر عادی به کاربر فعال تغییر می کند.
  موفق و شاد و پیروز باشید.
   
  با تشکر از وی بی ایران برای طراحی این صفحه زیبا.
  مطالب و بعضی از طراحی ها توسط موسس انجمن وان تیم صورت گرفته است

  از اینکه این مقاله را خوانندید متشکریم .

   

  درباره ما

  سایت وان تیم از سال 1389 با عنوان های مختلف مانند: (دارک اسمارف فارسی ساب - انزل فروم - ایرانین نیاز) و چند اسم دیگر فعالیت خود را در پیش گرفته برای جلب رضایت شما کاربران شیوه های نوینی را ابداع کرده است . سایت وان تیم یک انجمنی است که شروع فعالیت خود را با ترجمه کردن زیرنویس های کره ای آغاز کرده و کم کم در حال گسترش دیگر فعالیت ها هم می باشد.

  ارسال پیام به مدیر سایت
  session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید: